Gwarancja Najniższej Ceny

PROGRAM- GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY

 

Każdy Klient, który w innym sklepie internetowym spotka się z identyczną ale tańszą ofertą, i zawiadomi o tym serwis ziba.pl, otrzyma zwrot w wysokości różnicy cenowej obu ofert, + dodatkowe gratisy.

 

Regulamin

 

  1. Organizatorem akcji marketingowej "Gwarancja najniższej ceny" jest internetowy sklep sportowy ZIBA.PL
  2. Poprzez "Gwarancję Najniższej Ceny" Sklep Internetowy ziba.pl gwarantuje swoim klientom, że w żadnym innym działającym na terenie Polski Sklepie Internetowym nie znajdą tańszej oferty.
  3. Klient, po dokonaniu zakupu w naszym sklepie znajdzie tego samego dnia identyczny produkt, ale dla niego korzystniejszy cenowo, dostanie zwrot różnicy w cenie w stosunku do wcześniej zapłaconej kwoty.
  4. Dodatkowo kwota to zwrotu będzie powiększona o 3% i do konta klienta na stronie ziba.pl doliczymy 100 punktów lojalnościowych o wartości 10 zł
  5. Zwrot kwoty stanowiącej różnicę w cenie i dodatkowe 3%, zostanie przesłany przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta w ciągu 14 dni od dnia przedstawienia dowodu zaistnienia różnic w cenie.
  6. Za dowód zaistnienia różnicy w cenie uważa się wskazanie linku do takiej samej oferty, produktu (kolor, rozmiar, i.t.p) sprzedawanego na terenie Polski w sklepie internetowym. Informację przesyłamy na adres biuro@ziba.pl
  7. Usługi takie jak dostawa do klienta lub serwis rakiet nie są wliczane w cenę produktu, do wszystkich zakupionych rakiet w naszym sklepie naciąg zakładamy gratis!!
  8. Warunki i ostateczna cena muszą zostać zweryfikowane i potwierdzone przez pracownika serwisu ziba.pl