Opaski Kompresyjne na Łydki R2V2 Oxygen Compressport

Opaski kompresyjne na łydki R2V2 Oxygen Compressport

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: COMPRESSPORT
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 116,42 zł 179,00 zł 143,20 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

OPASKI KOMPRESYJNE R2V2 OXYGEN COMPRESSPORT

Nowe opaski R2V2 OXYGEN posiadają ultracienkie panele z przodu , które odpowiadają za doskonałą wentylację i uczucie lekkości. Opaski Oxygen to połączenie właściwości kompresyjnych tradycyjnych opasek R2V2 z panelami Oxygen, przez co tradycyjne opaski stają się jeszcze lżejsze, bardziej oddychające. Poprawia się też dzięki temu regulacja temperatury oraz sam komfort użytkowania nawet w największe upały. Podobnie jak opaski R2V2, model Oxygen ma takie same właściwości dzięki zastosowanej kompresji. Poprawia się powrót żylny, regeneracja jest szybsza, a wibracje powstałe przez kontakt ciała z podłożem są lepiej amortyzowane.

Kompresja to nowy sposób na poprawę wytrzymałości i siły Twoich mięśni! Opaski kompresyjne na łydki R2V2 OXYGEN to unikalny produkt stworzony przez szwajcarskich ekspertów w dziedzinie nowoczesnych technologii materiałowych. Odzież kompresyjna Compressport, w tym prezentowane opaski kompresyjne na łydki, pozwolą wycisnąć maksimum możliwości z Twoich mięśni. Dzięki opaskom kompresyjnym mięśnie zyskują dostęp do większej ilości tlenu (opaska wymusza lepsze krążenie krwi w mięśniach, nawet o 20%), przez co mogą pracować dłużej i bardziej wydajnie. Lepsze krążenie to także szybsza regeneracja (sprawniejsze odprowadzanie produktów przemiany materii, w tym kwasu mlekowego), a sama kompresja to sprawdzona metoda ochrony mięśni przed mikrourazami, które wydłużają regenerację.

Eksperci z Compressport potwierdzają, że opaski kompresyjne mogą obniżyć obciążenie mięśni nawet o 42%. Dzięki temu bieganie, jazda rowerem lub inny rodzaj aktywności jest mniej obciążające dla Twojego organizmu. Używając opasek, odczuwasz mniejsze zmęczenie, a mięśnie szybciej się regenerują. Mniejsze zmęczenie mięśni to szybszy powrót do pełni sprawności i szybsza regeneracja. Dzięki usprawnieniu krążenia krwi, które może sięgnąć nawet 20%, wydajność Twoich mięśni znacznie się zwiększy. Momentalnie odczujesz to na dłuższym dystansie, bijąc indywidualne rekordy i włączając się do walki o czołowe lokaty w zawodach sportowych. Osoby stosujące opaski kompresyjne na łydki R2V2 Oxygen szybko zapomną również o bólu piszczeli. Sprawdzą się na każdym dystansie, dlatego nawet najbardziej intensywny trening będzie możliwy do wykonania.

Najważniejsze cechy produktu Compressport R2V2 OXYGEN :

 • Panele wentylacyjne na piszczelach – poprawa wentylacji i większy komfort
 • Ultralekkie – 11g
 • Wsparcie rzepki i okolic kolana dzięki systemowy K-Protect
 • Bardzo cienkie włókno – wygoda i wentylacja
 • Najlepsza kompresja od Compressport przyspiesza regenerację i redukuje problem wibracji
 • Kolor czarny i biały

MASSAGINGFIBRE
WŁÓKNO MSUJĄCE
Każdy ruch powoduje mikro masaż zapewniając dobre samopoczucie i lekkość. Opatentowane Włókno.

SHOCKABSORBER
AMORTYZACJA
Kompresja wokół całej łydki absorbuje działanie fali uderzeniowej na mięśnie, żyły i stawy.

ULTRALIGHT
ULTRALEKKIE
Mokre czy suche opaski COMPRESSPORT® pozostają lekkie i wygodne (nie pochłaniają wody).

ULTRARESIST
ULTRA WYTRZYMAŁE
Przy standardowym użytkowaniu COMPRESSPORT® są nie do zdarcia!
Praktycznie niezniszczalne, Pro Silicon R2 mogą być rozciągane wielokrotnie i zawsze odzyskają swój pierwotny kształt. Opaski są odporne na działanie chloru, potu i soli. Brak stopek sprawia, że są bardzo higieniczne – nie muszą być prane po każdym użyciu, co wydłuża ich żywotność.

DTOX
DETOKS
Badania potwierdzają usprawnione usuwanie kwasu mlekowego, nagromadzającego się podczas długotrwałego wysiłku.

ANTI-FATIGUE
MNIEJSZE ZMĘCZENIE
Minimalizacja wibracji i mikro urazów mięśni pomaga chronić przed bólem i kontuzjami.

RECOVERY
REGENERACJA
Żadnego bólu po wysiłku! Noś opaski COMPRESSPORT® po kąpieli (w domu, w biurze, w samolocie), a Twoja regeneracja ulegnie znacznemu przyspieszeniu.

THERMO-REGULATION
LEPSZA TERMOREGULACJA
Opaska uaktywnia mikrokrążenie na powierzchni skóry (+92%), co prowadzi do lepszej termoregulacji (+51%).

ACID-LACTIC
STOP DLA KWASU MLEKOWEGO
Opaska przyspiesza usuwanie odpadów metabolicznych związanych z zmęczeniem mięśni (eliminacja mleczanów o około 13% szybciej) i zapewnia szybszego powrotu do zdrowia.

SILICON ABSORBER
SILIKONOWA AMORTYZACJA
Opaski Pro Silicon R2 to jedne z ostatnich nowości w kolekcji COMPRESSPORT®. 220 miękkich silikonowych kropeczek oplatają kostkę na szerokości 7 cm, co pozwala absorbować drgania i gwarantuje idealne wsparcie i ochronę dla ścięgna Achillesa.

SCIENTIFICALLY-APPROVED
ZATWIERDZONE NAUKOWO
Według Producenta, produkt ten znajduje się na liście zatwierdzonych naukowo.